Categorie archief: Uitslagen

Uitslag 11de “DLN” 2018

Uitslag 11de “De Langste Nacht” 2018

Aangemaakt 13 november 2018

Uitslag Sport klasse

# Startnr Bestuurder Navigator punten
1 3 Robert Millar Midas Nelissen 300
2 19 Daan van der Vliet Jord van der Vliet 375
3 20 Rien van Vliet Lex Maas 480
4 5 Laurent Le Guevel Sjaak Severs 550
5 25 Joost den Elzen Ronald van Weelde 590
6 17 Mark Spanbroek Marcel Rijlaarsdam 655
7 6 Gert Jan Schipper Rob Schipper 795
8 18 Eric te Wierik Gerrit Kaal 945
9 15 Otto van der Meer Jacqueline Ledder 950
10 10 Wim van Gent Nicole Haasjes 1460
11 1 Hans Bakker Marius Hoogendam 1480
12 11 Bernie Wolf Juul Seijlhouwer 1520
13 9 Jojada Reiss Harrie Lieffers 2360
14 22 Nico van Dord Hans Stol 2385
15 24 Luc van Eekeren Ted Meij 2700
16 23 Bert ten Tije Hans Padberg 3380
13 Louis Bottinga Jasper Schetgens DNF
7 Jetze Visser Jan Visser DNS
21 Patrick Joosen Peter van Dilst DNS
26 Wim Janzen Robbert Janzen BMD

Uitslag Tour klasse

# Startnr Bestuurder Navigator punten
1 2 Kees Postma Peter Vaessen 845
2 8 Jan Frans de Groot Niels van Westelaken 875
3 4 Gert-Jan Geels Willem Hop 1495
4 12 Harry Zwiers Dorine van Tuijn 1580
5 16 Peter Rijkoort Dolf Bierhuizen 1795
14 Rolf Dalhuizen Marjolijn Steegman DNF

Uitslag 10de “DLN” 2017

Uitslag 10de “DLN” 2017

Aangemaakt 13 november 2017

Uitslag Sport klasse

Pos Sport Startnummer Starttijd Bestuurder Navigator Klasse Auto
1 23 16:23 Marius Hoogendam Erik Bruens Sport AH 3000
2 14 16:14 Robert Millar Midas Nelissen Sport AH 3000
3 15 16:15 Laurent Le Guevel Sjaak Severs Sport AH Sprite
4 24 16:24 Harrie Dekker Willem van Leeuwen Sport AH 100/6
5 6 16:06 Joost den Elzen Onald van Weelde Sport AH 100/6
6 10 16:10 Otto van der Meer Jacqueline Ledder Sport AH 100/6
7 16 16:16 Mark van Son Irene Blauwkuip Sport AH 3000
8 9 16:06 Rien van Vliet Lex Maas Sport AH 3000
9 17 16:17 Jac Meeuwissen Paul van den Donk Sport AH Mk3
10 20 16:20 Mark Spanbroek Marcel Rijlaarsdam Sport AH 100/6
11 13 16:13 Leo Treep Ronald Jans Sport AH 100/6
12 19 16:19 Jan van den Broeke Allard Hoebee Sport AH 3000
13 8 16:08 Jetze Visser Jan Visser Sport AH Mk2a
14 26 16:26 Gerrit Teerink Jan Poppe Sport AH 100/6
15 21 16:21 Bernie Wolf Juul Seijlhouwer Sport AH Mk3
16 12 16:12 Daan van der Vliet Joost Bolwidt Sport AH Mk3
17 28 16:28 Wim Janzen Robbert Janzen Sport AH 100/6
18 1 16:01 Eric te Wierik Gerrit Kaal Sport AH 3000
19 7 16:07 Gert Jan Schipper Rob Schipper Sport AH Mk2
20 27 16:27 Luc van Eekeren Ted Meij Sport AH 3000
21 22 16:22 Gert-Jan Geels Gerhard Fokkens Sport AH 100/6
22 4 16:04 Nico van Dord Rob Ausums Sport AH Mk2
23 11 16:11 Olf Boesjes Kees Hartog Sport AH Mk2a
24 25 16:25 Han Schouten Michiel Doeleman Sport AH Mk3
DNF 5 16:05 Minus de Reijer Tim de Reijer Sport AH Mk2
DNF 2 16:02 Robert Visser Ivo Visser Sport AH Sprite
DNF 29 16:29 Patrick Joosen  Peter van Dilst Sport AH Sprite Mk4
 DNF  18  16:18  Bas van Loon  Michael van den Broek  Sport  AH Mk2
 BMD  3  16:03  Peter Gaasbeek  Jelle Aldewereld  Sport  Cooper S

Uitslag Tour klasse

Pos Tour Startnummer Starttijd Bestuurder Navigator Klasse Auto
1 33 16:33 Jojada Reiss Harrie Lieffers Tour AH Mk3
2 31 16:31 Herman Lenstra Julia Lenstra- Berkhof Tour AH 3000
3 30 16:30 Kees Postma Peter Vaessen Tour AH Mk2
4 40 16:40 Louis Bottinga Jasper Schetgens Tour AH Mk2
5 37 16:37 Bas van Helden Jeroen den Tex Tour AH 100/6
6 34 16:34 Leo Dorjee Wim van Gent Tour AH 100/6
7 38 16:38 Kees van Beijmerwerdt Bert van Beijmerwerdt Tour AH Sprite
8 39 16:39 Philippe Deckers Glen Deckers Tour AH Mk3
9 35 16:35 Heico Breek Onne Venema Tour AH Mk2a
DNF 32 16:32 Bert ten Tije Hans Padberg Tour AH Mk2a
DNF 41 16:41 Jan Frans de Groot Niels van Westelaken Tour AH Sprite
DNF 36 16:36 Bas Kragten Esper van Heesewijk Tour AH Mk2

Uitslag 9de “DLN” 2016

 

 

 

Uitslag 9de “DLN” 2016

Aangemaakt 14 november 2016

Uitslag Sport klasse

 

Pos Sport Startnummer Starttijd Bestuurder Navigator Klasse Auto
1 5 16:05 Mark Spanbroek Marcel Rijlaarsdam Sport AH 100/6
2 2 16:02 Jac Meeuwissen Paul van den Donk Sport AH Mk3
3 9 16:09 Harry Dekker Willem van Leeuwen Sport AH 100/6
4 1 16:01 Robert Millar Midas Nelissen Sport AH 3000
5 8 16:08 Gert Jan Schipper Rob Schipper Sport AH Mk2
6 11 16:11 Jetze Visser Jan Visser Sport AH Mk2a
7 3 16:03 Otto van der Meer Jacqueline Ledder Sport AH 100/6
8 6 16:06 Eric te Wierik Gerrit Kaal Sport AH 3000
9 17 16:17 Daan van der Vliet Ronald van Weelde Sport AH Mk3
10 13 16:13 Jan van den Broeke Allard Hoebee Sport AH 3000
11 26 16:26 Cor Lokker Wilko Vaandrager Sport AH 100/6
12 22 16:22 Marius Hoogendam Erik Bruens Sport AH 3000
13 7 16:07 Laurent Le Guevel Sjaak Severs Sport AH Sprite
14 14 16:14 Mark van Son Tara Stegen Sport AH 3000
15 23 16:23 Leo Treep Ronald Jans Sport AH 100/6
16 27 16:27 Luc van Eekeren Ted Meij Sport AH 3000
17 21 16:21 Leo Dorjee Rien van Vliet Sport AH 100/6
18 15 16:15 Mark Janzen Wim Janzen Sport AH 100/6
19 16 16:16 Nico van Dord Rob Ausems Sport AH Mk2
20 25 16:25 Bas Kragten Lex Maas Sport AH Mk2
21 12 16:12 Rinus Sinke Paul Mol Sport AH 100/6
22 18 16:18 Bert ten Tije Hans Padberg Sport AH Mk2
23 20 16:20 Bernie Wolf Boudewijn Boeken Sport AH Mk3
DNF 24 16:24 Gert-Jan Geels Gerhard Fokkens Sport AH 100/6
DNF 10 16:10 Ton Blankespoor Niels Gerrits Sport AH Lenham GT
DNF 19 16:19 Wilbert Peters Bryan Williams Sport AH 3000
DNS 4 16:04 Joost den Elzen Sport AH 100/6

 

 

Uitslag Tour klasse

 

Pos Tour Startnummer Starttijd Bestuurder Navigator Klasse Auto
1 37 16:37 Minus de Reijer Tim de Reijer Tour AH Mk2
2 40 16:40 Wouter Schuak Lineke Spiele Tour AH Mk2a
3 32 16:32 Jojada Reiss Harrie Liefers Tour AH Mk3
4 34 16:34 Bas van Helden Jeroen den Tex Tour AH 100/6
5 35 16:35 Kees Postma Paul Koks Tour AH Mk2
6 31 16:31 Herman Lenstra Julia Lenstra- Berkhof Tour AH 3000
7 38 16:38 Dirk Eshuis Arthur Eshuis Tour AH Mk3
8 36 16:36 Heico Breek Onno Venema Tour AH Mk2a
9 33 16:33 Hilbert Oosterga Rolf Dalhuisen Tour AH Mk2a
10 39 16:39 Tim Snoek Merel Snoek Tour AH 100
DNS 30 16:30 Wim van Gent Ad van Tol Tour AH Mk3