fullsizeoutput_332e

Uitslag 10de “DLN” 2017

Uitslag 10de “DLN” 2017

Aangemaakt 13 november 2017

Uitslag Sport klasse

Pos Sport Startnummer Starttijd Bestuurder Navigator Klasse Auto
1 23 16:23 Marius Hoogendam Erik Bruens Sport AH 3000
2 14 16:14 Robert Millar Midas Nelissen Sport AH 3000
3 15 16:15 Laurent Le Guevel Sjaak Severs Sport AH Sprite
4 24 16:24 Harrie Dekker Willem van Leeuwen Sport AH 100/6
5 6 16:06 Joost den Elzen Onald van Weelde Sport AH 100/6
6 10 16:10 Otto van der Meer Jacqueline Ledder Sport AH 100/6
7 16 16:16 Mark van Son Irene Blauwkuip Sport AH 3000
8 9 16:06 Rien van Vliet Lex Maas Sport AH 3000
9 17 16:17 Jac Meeuwissen Paul van den Donk Sport AH Mk3
10 20 16:20 Mark Spanbroek Marcel Rijlaarsdam Sport AH 100/6
11 13 16:13 Leo Treep Ronald Jans Sport AH 100/6
12 19 16:19 Jan van den Broeke Allard Hoebee Sport AH 3000
13 8 16:08 Jetze Visser Jan Visser Sport AH Mk2a
14 26 16:26 Gerrit Teerink Jan Poppe Sport AH 100/6
15 21 16:21 Bernie Wolf Juul Seijlhouwer Sport AH Mk3
16 12 16:12 Daan van der Vliet Joost Bolwidt Sport AH Mk3
17 28 16:28 Wim Janzen Robbert Janzen Sport AH 100/6
18 1 16:01 Eric te Wierik Gerrit Kaal Sport AH 3000
19 7 16:07 Gert Jan Schipper Rob Schipper Sport AH Mk2
20 27 16:27 Luc van Eekeren Ted Meij Sport AH 3000
21 22 16:22 Gert-Jan Geels Gerhard Fokkens Sport AH 100/6
22 4 16:04 Nico van Dord Rob Ausums Sport AH Mk2
23 11 16:11 Olf Boesjes Kees Hartog Sport AH Mk2a
24 25 16:25 Han Schouten Michiel Doeleman Sport AH Mk3
DNF 5 16:05 Minus de Reijer Tim de Reijer Sport AH Mk2
DNF 2 16:02 Robert Visser Ivo Visser Sport AH Sprite
DNF 29 16:29 Patrick Joosen  Peter van Dilst Sport AH Sprite Mk4
 DNF  18  16:18  Bas van Loon  Michael van den Broek  Sport  AH Mk2
 BMD  3  16:03  Peter Gaasbeek  Jelle Aldewereld  Sport  Cooper S

Uitslag Tour klasse

Pos Tour Startnummer Starttijd Bestuurder Navigator Klasse Auto
1 33 16:33 Jojada Reiss Harrie Lieffers Tour AH Mk3
2 31 16:31 Herman Lenstra Julia Lenstra- Berkhof Tour AH 3000
3 30 16:30 Kees Postma Peter Vaessen Tour AH Mk2
4 40 16:40 Louis Bottinga Jasper Schetgens Tour AH Mk2
5 37 16:37 Bas van Helden Jeroen den Tex Tour AH 100/6
6 34 16:34 Leo Dorjee Wim van Gent Tour AH 100/6
7 38 16:38 Kees van Beijmerwerdt Bert van Beijmerwerdt Tour AH Sprite
8 39 16:39 Philippe Deckers Glen Deckers Tour AH Mk3
9 35 16:35 Heico Breek Onne Venema Tour AH Mk2a
DNF 32 16:32 Bert ten Tije Hans Padberg Tour AH Mk2a
DNF 41 16:41 Jan Frans de Groot Niels van Westelaken Tour AH Sprite
DNF 36 16:36 Bas Kragten Esper van Heesewijk Tour AH Mk2